Oferujemy wyposażenie dla gastronomii, urządzenia gastronomiczne z serwisem i projekty lokali.

Connect with Facebook

Regulamin

Wysyłka

Wysyłka (na terenie Polski):

  • Zamówiony towar jest dostarczany do Państwa przez firme kurierską do 2 dni roboczych.
  • Meble ze stali nierdzewnej z wyjątkiem oznaczonych są dostarczane w terminie od 10 do 21 dni w zależności od długości cyklu produkcyjnego.
  • Jeśli zamówienie nie może być zrealizowane z powodu braków magazynowych, zostanie ono potwierdzone pisemnie z podaniem terminu realizacji.
  • Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie naszej firmy
  • Zamówienia na kwotę powyżej 1000 zł (netto) dostarczamy na koszt dostawcy.
  • Do zamówień poniżej tej kwoty należy doliczyć 20 zł netto kosztów przesyłki.
  • Przy odbiorze przesyłki od kuriera Klient jest zobowiązany rozpakować i sprawdzić towar i w przypadku stwierdzenia uszkodzeń sporządzić protokół wraz z kurierem uszkodzenia nie ujęte w protokole nie mogą być podstawą reklamacji towaru

Wysyłka (Unia Europejska):

  • Sposób oraz koszty dostawy do Unii Europejskiej zależą od wielkości zamówienia i zostaną uzgodnione po złożeniu zamówienia.
Prywatność
Państwa dane osobowe podawane w zamówieniu służą wyłącznie w celu jego realizacji. Nie będą udostępniane żadnym innym podmiotom czy osobom trzecim
Zwroty

W czasie 7 dni od odbioru zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu. Pobierana jest opłata manipulacyjna wynosząca 10% wartości zamówienia. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, jeśli produkt nie był używany, ani w żaden sposób uszkodzony, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością.

Nie przyjmujemy zwrotów mebli robionych na specjalne zamówienie (niestandardowe wymiary itp.) oraz produktów sprowadzanych na specjalne zamówienia (nie bedacych w bieżącej ofercie)

W przypadku towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, w ramach uprawnień wynikających rękojmi. W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru wraz z fakturą. Koszt transportu nie wynikający z winy sprzedawcy ponosi Klient. Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres sklepu na koszt kupującego. Towary mogą być zwracane tylko i wyłącznie za pomocą firmy kurierskiej Opek lub Poczty Polskiej. W przypadku nie dopełnienia któregoś z powyższych warunków przez kupującego, zastrzegamy sobie prawo nie przyjęcia przesyłki zwrotnej lub zarzutu bezskuteczności wobec odstąpienia od umowy.

Gwarancja oraz prawo do zwrotu nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty wyżej wymienionych procedur pokrywa klient.

Zasady zakupów
Aby dokonać zakupu należy przesłać umieszczony w \"Twoim koszyku\" poprawnie wypełniony formularz zamówienia.
Klienci wpisani do naszej bazy mogą zarejestrować się w sklepie podając jedynie e-mail (login) i hasło.
W ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzimy mailem jego przyjęcie.
Prosimy o podawanie aktualnych numerów telefonów w celu weryfikacji zamówienia.
Płatności
Przy odbiorze:
Mogą Państwo zapłacić za przesyłkę gotówką do rąk kuriera przy odbiorze. Przygotowanie odliczonej kwoty znacznie ułatwi rozliczenie
Przelew:
Możecie Państwo dokonać przelewu na nasze konto na podstawie wystawionej faktury proforma. Po otrzymaniu środków prześlemy Państwu zamówiony towar.
Dla stałych klientów istnieje możliwość negocjacji warunków płatności.
Ceny w sklepie są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT.
Informacje ogólne
Legalizacja przyrządów pomiarowych używanych w celach komercyjnych należy do klienta.
Zdjęcia w sklepie mają charakter poglądowy. Właściwy produkt może różnić się od wizerunku na zdjęciu.
Aby zwiększyć czytelność zdjęć, niektóre wyroby zostały pokazane z wyposażeniem dodatkowym nie wchodzacym w ich skład.
Wyroby w sklepie moga zostać zastąpione innymi o niegorszych właściwościach (parametrach) bez powiadomienia.
Wszelkie prawa zastrzeżone: kopiowanie w całości lub części, bez zezwolenia zabronione.